Search here...
0
TOP
Lifestyle

10 powodów dlaczego Twój facet Cię wkurza

Żyjesz z kimś pod jednym dachem, więc nie ma takiej siły, żeby zawsze było wszystko cacy. A jeśli nie mieszkasz, może właśnie dla ciebie jest ten wpis. Nie, nie straszę cię.Większość facetów lubi bałaganić i wydaje się, że wszystko robią odwrotnie niż byśmy chciały. Począwszy od rzucania skarpet i ubrań po podłodze, poprzez oglądanie strzelanek i filmów sensacyjnych a skończywszy na oglądaniu tv na sofie, gdy Ty masz najważniejszy etap ogarniania domu. Znasz to?

facet mnie wkurza

PRZED TOBĄ, 10 POWODÓW DLACZEGO TWÓJ FACET CIĘ WKURZA:

1. Uparcie twierdzi, że spędzasz w łazience za dużo czasu. Tak, raptem 10 minut wcześniej weszłaś do łazienki, a on już naliczył ci godzinę. Marudzi pod drzwiami i pogania: “Przecież miałaś już dawno być gotowa…”

2. Zostawia na umywalce swoje włosy po goleniu, mimo to, iż twierdzi że ją mył. Wiesz jak to jest, chce dobrze ale ty umyjesz umywalkę lepiej. Na pewno.

3. Zawsze musi mieć ostatnie słowo, typowy facet. Drąży temat, drąży i nie daje ci wygrać.

Jeśli już to zrobi to tylko dlatego, że nie chce słuchać twojego godzinnego wywodu.

4. Za szybko jeździ samochodem, a gdy ty zwracasz mu uwagę to każe ci nie wtrącać się kierowcy do jazdy. Tak, kto ma pilot ten ma władzę, a kto ma kierownicę, też ją ma.

5. Jak ugotujesz coś, na twoje pytanie o smak potrawy kiwa głową na znak, że dobre. Po chwili każe podać sól i pieprz. Jak on coś ugotuje, dwa tygodnie wychwala się, jakie pyszne danie ugotował i czeka, aż z radością potwierdzisz.

Mówisz mu, aby gotował więc codziennie, na tym jego entuzjazm się kończy.

6. Pora na sprzątanie. Ty bez narzekania bierzesz się do obowiązków, a jemu odpuszczasz ponieważ narzeka na duże zmęczenie po pracy. Jeśli już sprząta, zawsze zaczyna od swojego samochodu, po czym wraca wieczorem. Przy sprzątaniu zazwyczaj towarzyszy mu kolega i piwo, przyniesione oczywiście przez kolegę i nie ładnie było mu odmówić. Trochę zrozumienia kobieto.

7. Wraca o 2 w nocy do domu, kiedy patelnia ląduje w twojej ręce, oczywiście po to żeby usmażyć mu jajecznicę on tłumaczy się, bo przecież zagadał się z kolegą i myślał, że minęła godzina a może pół tego sam nie wie.

Więcej grzechów nie pamięta…

8. Wszystkie naprawy w domu odwleka na później, z uporem twierdzi żebyś nie zwracała mu uwagi, co pół roku. Masz już dosyć patrzenia się na niepomalowany przedpokój, kupujesz więc farbę i sama malujesz na swój ulubiony kolor. A niech tam!

9. Przeziębienie to istny dramat.

Zwykły katar to stan przed – umierający.

Herbatki na zawołanie i obiadek. Robisz co karzę, bo nie chcesz aby zadzwonił do tego zadania po swoją mamę. Domowych sposobów na przeziębienie, twój luby w ogóle nie uznaje, tak samo jak nie wierzy we wróżki i karty tarota, przecież to samo zło. Przypomina, że w dawnych czasach za ziołolecznictwo palono na stosie. Na taka poważna chorobę, potrzebne mu więc febrisany albo antybiotyki.

10. W domu chciałby żebyś chodziła i wyglądała jak modelka, a na wyjścia zakładała babciny sweter, dżinsy i płaskie buty. Czemu tak jest, nie potrafię ci wyjaśnić, sama nie wiem. Masz jakiś pomysł? Czyżby zazdrość.

Zobacz także:

«

»

Leave a Comment