Search here...
0
TOP
Lifestyle

10 powodów dlaczego Twoja kobieta Cię wkurza

    Wczoraj pisałam post, dlaczego faceci wkurzają kobiety. W ramach sprawiedliwości, przeczytaj dlaczego kobiety wkurzają facetów. Polecam ten post również drogim paniom, ponieważ jednym ze źródeł informacji, okazały się różne męskie fora. Sama wzięłam lekcje dla siebie i przekazuje ją w wasze ręce. Skorzystajcie, aby wszystkim żyło się lepiej na tym świecie.

kobieta mnie wkurza

10 powodów dlaczego Twoja kobieta Cię wkurza:

1.
Narzeka na wszystko. Według was facetów jest to najczęściej
wymieniana i największa wada. Skarży się zazwyczaj na twoje, jej zdaniem złe zachowanie, złe nawyki, lenistwo. Według niej jest to tylko przypominanie o twoich obowiązkach, a dla ciebie to
zrzędzenie.

Co ciekawe w dawnych czasach karano kobiety za
zrzędzenie, na szczęście te czasy mamy już dawno za sobą!!!

Potrafi narzekać na swój wygląd i czeka, aż zaprzeczysz. Wiadomo, nie
prowadzi to do niczego dobrego. Z czasem, w to narzekanie zaczynasz wierzyć i stajesz się bardziej leniwy, zaczynasz uważać, że naprawdę ostatnio przytyła. Moc autosugestii.
2.
Wypominanie starych przewinień. Żyjesz dniem dzisiejszym i wiadomo jesteś tylko człowiekiem popełniasz błędy, tylko szkoda ze przy mówieniu o tych błędach Twoja kobieta wypomina ci wszystko z ostatnich 5, a nawet 10 lat. Ty jesteś jeszcze gorzej wściekły.
Przecież sytuacja z dzisiaj, nie ma nic do tego, co było kiedyś.
Masz wrażenie, że żeby obronić swoje rację zbiera do kupy
wszystkie Twoje grzechy.
Baner Netflix
3.
Plotkowanie. Potrafi cały czas gadać przez telefon, opowiada swoim znajomym o wszystkim. Nie rozumiesz, po co obca ci osoba musi wiedzieć co jadłeś na śniadanie lub gdzie wczoraj byłeś.

Trajkotanie o niczym przez telefon szczególnie nad twoją głową, bardzo cię irytuje.

4.
Zmiany nastroju. Potrafi ze stanu euforii, przejść do płaczu.
Facecie musisz wiedzieć, że płakanie daje wytchnienie, dzięki
temu nie nastąpi wybuch emocji, który może skończyć się dla
ciebie gorzej.

Lepiej ją pocieszyć w trakcie płaczu, niż później
próbować gasić wulkan.

5.
Traktuje cię jak idiotę, w kwestii opieki nad dzieckiem. No tak to,
że przy niej nie zmieniasz dziecku pieluchy, nie znaczy, że podczas jej nieobecności dziecko będzie chodziło z brudnym tyłkiem. Aby potwierdzić wiarygodność swoich słów, nie czytasz kartki z instrukcją opieki, którą ci zostawiła przed wyjściem z domu.
6.
Ma tendencję do nadinterpretacji rzeczywistości, często analizuje całkiem błahe sytuacje, przy czym wyolbrzymia problem, widząc coś czego nie ma.

Wściekasz się, gdy we wszystkim doszukuje się drugiego dna.

7.
Ma emocjonalne podejście do wielu spraw, przez co sama na siebie działa destrukcyjnie. Idąc do pracy ty nastawiasz się na zadanie które masz do wykonania, ona zastanawia się czy ten dzień będzie przyjemny, jak będzie przebiegać rozmowa z klientami, czy koleżanka z biura już wyzdrowiała. W rezultacie bierze na siebie dużą dawkę stresu, gdzie ty bezstresowo spędzasz dzień. Oczywiście postępuje tak, w każdej sferze życia.
8.
W odpowiedzi na kłótnie między wami obraża się na długi czas.
Nie chcę się wtedy do ciebie odzywać i przytulać. Chodzi oziębła
i naburmuszona. Celibat stosuje jako karę. Może warto zrezygnować z takiej kary drogie kobiety? To nie robi dobrze waszej relacji.
9.
Stale jest na diecie. Wychodzisz z nią do restauracji twoje danie to oczywiście full wypas, ona zamawia sałatkę. Po czym podjada z twojego talerza bo samą sałatką nie da się najeść. A
tłumaczyłeś “babie” jak krowie na rowie.
10.
Często robi zakupy. Długo chodzi po sklepie, żeby wybrać jedną
rzecz. Gdy potrzebuje kilku rzeczy, spędza tam mnóstwo czasu.

Zazwyczaj wydaje na ubrania za dużo pieniędzy.

Zobacz
także:10powodów dlaczego Twój facet Cię wkurza

«

»

Leave a Comment