Search here...
0
TOP
Marketing

Jak zmienić czcionkę w Bio na Instagramie?

Jak zmienić czcionkę w bio

Hej, halo!

Jakiś czas temu zauważyłam, że niektóre osoby mają różne czcionki w Bio na Instagramie.  Sama aplikacja nie przewiduje wyboru czcionek. Nie pomoże, także skopiowanie swojej nazwy z wybraną czcionką z edytora i wklejenie jej w swoje Bio, ponieważ Instagram automatycznie zmienia czcionkę na standardową. Znam szybki sposób na zmianę czcionki. Oczywiście podzielę się z tobą.

Okazuje się, że w sieci jest wiele różnych stron internetowych, dzięki którym możesz zmienić  czcionkę w mediach społecznościowych.

Mogą to być na przykład  Lingojam (klik) lub Igfonts(klik). Zasada działania stron jest ta sama. Wpisujesz swój tekst i następnie kopiujesz już przetworzony z ładniejszą czcionką i wstawiasz w sekcję nazwy lub Bio na Instagramie.

Zmiana czcionki nie jest trudna. Trzeba tylko uważać, aby nie przesadzić z ilością i nie zmienić całego tekstu w Bio na zawijasy. “Bio” i “Nazwa” mają być czytelne i miłe dla oka. Najlepiej jest wyróżnić swoje imię i nazwisko, poszczególne słowa lub cytat.

Jeśli lubisz zmiany, tak jak ja i chcesz wzbogacić swój profil o różne symbole, możesz skorzystać ze strony coolsymbol, na której znajdziesz ogromną bazę symboli do wyboru.

Daj znać jak to u ciebie wygląda, chętnie zajrzę!

«

»

Leave a Comment