oświetlenie

Szukasz oświetlenia do pokoju dziecka i masz mały problem? Obecnie, możesz liczyć na duży wybór. Jeszcze kilka lat temu, kiedy ja wybierałam oświetlenie, meble itd. do pokoi moich synów, nie było w czym wybierać. Choć nie powiem, mogliby jeszcze poszerzyć ofertę lamp sufitowych. We wnętrzach jakimi są pokoje dziecięce, możesz przebierać za to w lampach stołowych, często z opcją zawieszenia nad łóżkiem. Lampki nocne mają fajne kształty, ledy, możliwość zmiany koloru. Cud, miód, malina. Inspiracje jakie znalazłam, być może pomogą ci w poszukiwaniach oświetlenia do pokoju twojego dziecka. Pod zdjęciami zamieszczę link, dzięki któremu będziesz mógł/a przejść bezpośrednio do sklepu/strony na której znalazłam inspiracje.

Pierwszym sklepem jaki wybrałam jest Ikea. Kto nie zna Ikei? Znajdziesz tu wszystko do swojego domu od sztućców po poduszki. Oświetlenie do pokoju dziecka również mają. A jak! Ceny są różne. Możesz kupić coś taniego, prostego lub zainwestować w styl. Dla chcącego nie ma rzeczy trudnych.
⇧⇧IKEALa Marta to dopiero co odkryty przeze mnie sklep. Mają świetne oświetlenie, trafiające przede wszystkim w gust malucha.

⇧⇧LA MARTA
Homebook to mieszanka różności. Duży wybór  oświetlenia i różne ceny. Duże szanse, że coś tu ciekawego znajdziesz. Zobacz na ten statek!!! Skradł moje serce.
⇧⇧Homebook
Favi to fajny sklep z wyposażeniem domu. Jak dla mnie, jest jak Ikea light. Myślę, że warto zapisać sobie tą stronkę. Mają fajne promocje. Wybór oświetlenia, też jest nie skromny. Przyznajcie sami, że cudne te lampy.
⇧⇧favi.pl
Jeśli nie śpieszy ci się z natychmiastową dostawą oświetlenia do pokoju dziecka, dobrą opcją jest zakup na aliexpress. Ja czekam na dostawę zazwyczaj od ok. 14 do 40 dni. Oczywiście zazwyczaj kupuje w polskich sklepach, ale jeśli szukam czegoś innego, nietuzinkowego to zakup na ali jest fajną alternatywą.
⇧⇧ Aliexpress
Wybór oświetlenia do pokoju dziecka zostawiam Tobie. Daj znać jak Ci poszło i co ciekawego upolowałeś/aś.